Dabrówno - s9.sam3.pl

Środa,  20-09-2017,
Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
top news port info mstr galp ekartki newsletter kontakt
pl
en
de
logo.png eb08d0a6a0c2f7dedc89785ca478d317
 
Wykaz telefonów

14-120 Dąbrówno
ul.Kościuszki 21
tel.(89) 647 40 87
e-mail: 

Lp.

Imię i nazwisko, stanowisko

Numer pokoju

Numery telefonów i adresy e-mail

1

Piotr Zwaliński
Wójt Gminy Dąbrówno

I piętro
pokój nr 9

(89) 647-40-87

2

Dorota Szczurowska
Zastępca Wójta Gminy Dąbrówno

I piętro
pokój nr 9

(89) 647-40-87

REFERAT ORGANIZACYJNY I SPRAW OBYWATELSKICH

3

Grażyna Halkiewicz
Sekretarz Gminy Dąbrówno

I piętro
pokój nr 6

(89) 647-40-87 wew. 17

4

Dorota Kędzierska
Podinspektor ds. obsługi organów gminy i sekretariatu

I piętro
pokój nr 9

(89) 647-40-87 wew. 20

5

Jolanta Gat
Inspektor ds. obywatelskich

I piętro
pokój nr 7

(89) 647-40-87 wew. 18

6

Beata Bojarowska
Inspektor ds. oświaty i kultury

Parter
pokój nr 1

(89) 647-40-87 wew. 11

7

Jacek Poteć
Inspektor ds. kadr i ubezpieczeń społecznych

Parter
pokój nr 1

(89) 647-40-87 wew. 11

8

Iwona Wasilewska
Mł. Referent - Biuro Obsługi Interesanta

Parter
pokój nr 4a

(89) 647-40-87 wew. 10

REFERAT FINANSOWO-PODATKOWY

9

Joanna Żarczyńska
Skarbnik Gminy Dąbrówno

II piętro
pokój nr 15

(89) 647-40-87 wew. 27

       

10

Alicja Chełchowska
Inspektor ds. wydatków

II piętro
pokój nr 12

(89) 647-40-87 wew. 24

11

Joanna Karpińska
Inspektor ds. rozrachunków

II piętro
pokój nr 12

(89) 647-40-87 wew. 24

12

Barbara Maruszewska
Inspektor ds. podatków i opłat lokalnych

Parter
pokój nr 2

(89) 647-40-87 wew. 12

13

Jolanta Sarbiewska
Podinspektor ds. podatków i opłat lokalnych

Parter
pokój nr 2

(89) 647-40-87 wew. 12

14

Anna Józefko
Inspektor ds. opłat komunalnych

II piętro
pokój nr 16

(89) 647-40-87 wew. 28

15

Katarzyna Jarząbek
Mł. Referent ds. windykacji i należności

II piętro
pokój nr 16

(89) 647-40-87 wew. 28

STANOWISKA JEDNOOSOBOWE

16

Jadwiga Sieklucka
Inspektor ds. rolnictwa i ochrony środowiska

Parter
pokój nr 3

(89) 647-40-87 wew. 13

17

Dawid Sadowski

Referent ds.ds. Dróg, Remontów i Zamówień Publicznych

Parter
pokój nr 4

(89) 647-40-87 wew. 15

 

18

Marcin Żyłka
Referent ds. wodnokanalizacyjnych

Parter
pokój nr 4

(89) 647-40-87 wew. 14
w przypadku awarii 698-670-219

19

Nina Oflenda
Kierwonik USC

I piętro
pokój nr 7

(89) 647-40-87 wew. 18

20

Katarzyna Machynia
Referent ds. Informatyki i Promocji Gminy

I piętro
pokój nr 10

(89) 647-40-87 wew. 23

21

Mateusz Kiszelewski

Referent ds. Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej

Parter

pokój nr 4

(89) 647-40-87 wew. 29

22

Piotr Machynia
Podinspektor ds. gospodarki komunalnej i lokalowej

Parter
pokój nr 4

(89) 647-40-87 wew. 30

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
Zapytaj Wójta (0)
grafika
b1.png 5da2b21fbf373278dba61d56659f4442
b2.png e7b4d10a613bc21f030a123cfb9963f1
b3.png 3056629debda6d892d01e19d54c4ad55
b4.png 5534b8a333f531f82cd1a05402cfdd40
b5.png f51b66d01c0d8c5ee88770cee6d96a84
b6.png abaeee1ac029f7e0bb8afd00c26716e4