Dabrówno - s9.sam3.pl

Wtorek,  23-10-2018,
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
top news port info mstr galp ekartki newsletter kontakt
pl
en
de
logo.png 63d09e3241b8c3e8a6a27626311d4b95
 
Wykaz telefonów

14-120 Dąbrówno
ul.Kościuszki 21
tel.(89) 647 40 87
e-mail: 

 

Lp.

Imię i nazwisko, stanowisko

Numer pokoju

Numery telefonów i adresy e-mail

1

Piotr Zwaliński

I piętro

(89) 647-40-87

Wójt Gminy Dąbrówno

2

Dorota Szczurowska

I piętro

(89) 647-40-87

Zastępca Wójta Gminy Dąbrówno

pokój nr 9

REFERAT ORGANIZACYJNY I SPRAW OBYWATELSKICH

3

Grażyna Halkiewicz

I piętro

(89) 647-40-87 wew. 17

Sekretarz Gminy Dąbrówno

pokój nr 6

4

Marta Dembkowska

I piętro

(89) 647-40-87 wew. 20

Mł. Referent ds. Obsługi Organów Gminy i Sekretariatu

pokój nr 9

5

Jolanta Gat

I piętro

(89) 647-40-87 wew. 18

Inspektor ds. Obywatelskich

pokój nr 7

6

Beata Bojarowska

Parter

(89) 647-40-87 wew. 11

Poinspektor ds. Oświaty i Kultury

pokój nr 1

7

Jacek Poteć

Parter

(89) 647-40-87 wew. 11

Poinspektor ds. Kadr i Ubezpieczeń Społecznych

pokój nr 1

8

Iwona Wasilewska

Parter

(89) 647-40-87 wew. 10

Mł. Referent - Biuro Obsługi Interesanta

pokój nr 4a

REFERAT FINANSOWO-PODATKOWY

 9

 Joanna Żarczyńska

 II piętro

(89) 647-40-87 wew. 27

Skarbnik Gminy Dąbrówno

pokój nr 15

 

10

Alicja Chełchowska

II piętro

(89) 647-40-87 wew. 24

Inspektor ds. Wydatków

pokój nr 12

11

Joanna Karpińska

II piętro

(89) 647-40-87 wew. 24

Inspektor ds. Rozrachunków

pokój nr 12

12

Barbara Maruszewska

Parter

(89) 647-40-87 wew. 12

Inspektor ds. Podatków i Opłat Lokalnych

pokój nr 2

13

Jolanta Sarbiewska

Parter

(89) 647-40-87 wew. 12

Podinspektor ds. Podatków i Opłat Lokalnych

pokój nr 2

14

Anna Józefko

II piętro

(89) 647-40-87 wew. 24

Inspektor ds. Opłat Komunalnych

pokój nr 12

15

Katarzyna Jarząbek

II piętro

(89) 647-40-87 wew. 12

Mł. Referent ds. Windykacji i Należności

pokój nr 2

16

Sylwia Kozłowska

II piętro

(89) 647-40-87 wew. 28

Referent ds. Dochodów

pokój nr 16

STANOWISKA JEDNOOSOBOWE

17

Jadwiga Sieklucka

Parter

(89) 647-40-87 wew. 13

Inspektor ds. Rolnictwa i Ochrony Środowiska

pokój nr 3

18

Dawid Sadowski

Parter

(89) 647-40-87 wew. 15

Podinspektor ds. Dróg, Remontów i Zamówień Publicznych

pokój nr 4

 

19

Marcin Żyłka

Parter

(89) 647-40-87 wew. 14

Referent ds. Wodno-Kanalizacyjnych

pokój nr 4

w przypadku awarii 698-670-219

 

 

20

Nina Oflenda

I piętro

(89) 647-40-87 wew. 18

Kierwonik USC

pokój nr 7

21

Paweł Gardecki

I piętro

(89) 647-40-87 wew. 23

Podinspektor ds. Informatyki i Promocji Gminy

pokój nr 10

22

Mateusz Kiszelewski

Parter

(89) 647-40-87 wew. 29

Podinspektor ds. Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej

pokój nr 4

23

Ewelina Wrońska

Parter

(89) 647-40-87 wew. 30

Referent ds. Gospodarki Komunalnej i Lokalowej

pokój nr 4

24

Maria Szczepańska

Piętro II

(89) 647-40-87 wew. 28

Inspektor Ochrony Danych

pokój nr 16

25

Jolanta Gat

I piętro

(89) 647-40-87 wew. 18

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

pokój nr 7

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się
b1.png 32823f55a39beb1054d2e80399335dc3
b2.png 7fb4899c52dccaa40a7b0999427e7e85
b3.png b729f29a4a740d4e8fbbf3606a0d38d0
b4.png 22483c9aeebdfffd97f3b0ce9e035af6
b5.png c7be54ed82820adfb52bd727e9d1363b
b6.png ad3fb3836ec4b403cca93906100eda12